Në vitet e fundit është duke u përfolur shumë pamja e këngëtareve tona, të cilat çdo herë e më shumë po ia arrijnë që të duken të reja.

E po ti pyesësh se çfarë po bëjnë, disa po thojnë nga natyra e disa duke u përkujdesur për lëkurën me krema nga më të ndryshmet, shkruan Kosovarja.

Po ti shikosh nuk të ngjajnë fare me moshën që kanë, madje as këngëtarja e mirënjohur Afërdita Demaku.

 

Përkundër moshës që zoton, Afërditës nuk mund të ia japësh kurrë më shumë se 20 vjet, e kjo dukuri gjë po vërehet tek ajo dita ditës.

Për këtë edhe po merr komplimente çdo herë nga fansat e saj, e të gjitha komentet dhe fjalët e mira që merr nga të tjerët pasqyrohen në faqen e saj Instagram.

Kjo gjë sikur ta ketë motivuar që asnjëherë mos të shfaqet e parregulluar, sa edhe në imazhin e fundit sa erdhi e grimuar aq edhe e thjeshtë, sa tamam mund të renditet në listën e vajzave të reja që vërtetë po iu bën konkurencë shumë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË