Afërdita Demaku këtë sezonë ka qenë shumë e angazhuar me dasma e ahengje të shumta familjare.

Megjithatë këngëtarja nuk është lodhur përkundrazi duket se ka fituar energji dhe pozitivitet nga to, shkruan “Kosovarja”.

Afërdita është përfolur kohëve të fundit për ndryshimin e madh në pamje ku ka humbur shumë në peshë, duke kthyer linjat perfekte të trupit.

Ajo me pamjen dhe paraqitjet në publik shfaqet si vajzë e re, imazhe këto që po befasojnë dita ditës.

Së fundi këngëtarja shfaqet atraktive nga pushimet në Shqipëri. Ajo ndodhet me fëmijët e saj në vendin e quajtur ‘Rana e Hedhun’ në Shnëgjin e ku është xhiruar duke rrëshqitur si një peshk bashkë me rërën.

Afërdita merr vëmendje e veshur me gjinse të shkurtëra ku vë në pah linjat e saj trupore./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË