Afërdita Dreshaj me bashkëshortin po shijojnë pushimet në Miami.

Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl, këto ditë po pushojnë në Miami.

Dyshja kanë publikuar në rrjete sociale fotografi, përmes së cilave tregojnë se janë duke kaluar momente të paharruara me njëri-tjetrin.

Ishte Afërdita ajo e cila së fundi ka postuar disa imazhe, në të cilat shfaq format trupore në bikini.

Ajo kujdeset vazhdimisht për linjat trupore, të cilat ashtu si i tregon në këto foto i ka për zili.

MUND TË JU PËLQEJNË