Ata janë një nga çiftet me të komentuara.

Bëhet fjalë për Afërdita Dreshajn dhe Jakub Kindle. Dyshja duken mjaftë të dashuruar në njëri-tjetrit, teksa nuk hezitojnë të postojnë edhe imazhe nga jeta e tyre private.

Është Jakub ai që ka postuar disa imazhe me modelen shqiptare, ku tregon se kanë nisur ta eksplorojnë Michigan-in./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË