Vala

Afërdita Dreshaj si të pakta emra të njohur në vendin tonë ka arritur që të qëndroj natyrale dhe pa ndërhyrje.

Bukuria dhe linjat seksi janë ato që e definojnë më së mirë këngëtaren dhe modelen e njohur shqiptare

Por, bukuria e Afërditës duket se është e trashëguar pasi edhe motra e saj Jehona nuk i qëndron larg.

Në një imazh që ka postuar pikërisht Jehona shihen të dyja motra së bashku të veshura me veshje sportive ato dukeshin ‘bombastike’./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË