Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj bën një jetë luksozë.

Ajo është e martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl dhe ka një jetë të lumtur përkrahë tij.

Çifti jetojnë në Amerikë, por të shpeshta janë udhëtimet edhe në vende të ndryshme të botës.

Këtë herë Afërdita ka nisur pushimet e hershme në Miami dhe nga atje ka sjellur imazhe ‘përvëluese’.

E veshur vetëm në bikini, Afërdita dukej në super formë, me linjat e saj perfekte dukej ‘bombë’.

Ndryshe, ajo ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri, por që ka paralajmëruar rikthimin./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË