Vala

Afërdita Dreshaj ka publikuar një imazh, ku shihet në përqafim të të dashurit.

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet e lumtur pranë burrit.

Afërdita dhe Jakub ishin veshur në veshje sportive, ndërsa bashkëshorti po i dhuronte puthje asaj.

Për ndryshe, Afërdita Dreshaj nuk është aktive tash e një kohë as në muzikë e as në modelizëm. /Lajminet/.

MUND TË JU PËLQEJNË