Afërdita Dreshaj po e jeton një jetë ëndrrash.

Ditët e saj janë të mbushura me udhëtime dhe pushime luksoze.

Modelja dhe këngëtarja e njohur, përditshmërinë e saj e tregon në imazhet që sjell në llogarinë e Instagramit ku është mjaft e ndjekur.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi ku u shfaq në bikini teksa po shijonte freski në një pishinë në këto ditë të nxehta vere.

Ndryshe, Afërdita i dha fund beqarisë në shtator të viti të kaluar, ajo është e martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

MUND TË JU PËLQEJNË