Dita e djeshme për Afërdita Dreshaj ishte e veçantë.

Modelja shqiptare dje festoi ditëlindjen e 33-të.

Afërdtia Dreshaj festoi dje ditëlindjen e 33-të, modelja e cila është në lidhje me hokeistin çek Jakub Kindl ka marrë urime të shumta nga familjarët dhe kolegët, shkruan lajmi.net.

E ndër më të veçantat padyshim ishte ai i bashkëshortit i cili vendosi ta ‘suprizojë’ bukuroshen me një buqetë trëndafila.

Pas pranimit të dhuratave nga i dashuri Afërdita ndau gëzimin me ndjekësit e saj në Instagram ku shkruan: “Faleminderit i dashuri im”. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË