Afërdita dhe Remzia janë dy kënëgtarët të cilat po vazhdojnë të jenë më të pëlqyerat për publikun.

Kudo që ato marrin pjesë, mbizotëron atmosferë e veçantë, si mbrëmje muzikore ashtu edhe në ahenge të ndryshme të dasmave, shkruan “Kosovarja”.

Përveç karrierës, këngëtarët kanë një raport të shkëlqyer ndërmjet veti.

Këtë më së miri e dëshmojnë shumicen e herave përmes postimeve në rrjete sociale.

E fundit është Afërdita e cila ka shpërndarë një story, ku ia bëri një dedikim mjaft me vlerë Remzies, duke e veçuar si më të mirën.

Një veprim i vogël nga Afërdita do ta bëjë Remzien të ndihet superiore. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË