Afërdita Demaku hyn në listëve e kënëgtarëve që ka ndryshuar dukshëm viteve të fundit.

Është fjala për pamjen fizike, të cilën e ka transformuar krejtësisht për tu dukur kaq e re dhe e bukur si asnjëherë më parë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është ndër më të pëlqyerat e muzikës popullore dhe më e kërkuara në dasma e ahengje të ndryshme.

Por, pavarësisht angazhimeve në karrierën e saj muzikore, Afërdita gjen kohë 5do herë për të kaluar kohë me familjen, sidomos me bashkëshortin e saj. Ata shfaqen në vende të ndryshme bashkë duke u relaksuar.

Së fundi çifti janë parë diku në bjeshkë, vend ky që e kanë zgjedhur për pushuar dhe sigurisht për të shkrepur ndonjë foto.

Në krahët e njëri tjetrit në imazhin e fundit duken të dashuruar dhe shumë të lumtur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË