Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj njihet si një femër mjaft atraktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo tash e një kohë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me të dashurin e saj, Jakub Kindl.

Afërdita vazhdimisht pozon përkrah të dashurit të saj, e njejtë ka bërë edhe së fundmi kur ajo ka pozuar në ashensor përkrah të dashurit, e që nuk ka hezituar që ta publikoj fotografinë në llogarinë e saj në Instagram. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË