Vitet po ecin por ajo po rinohet.

Këngëtarja e njohur Afërdita Demaku që një kohë të gjatë është aktive në skenën muzikore, e duke u dalluar gjithmonë për këngë popullore, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është një femër me shumë virtyte të larta, po ashtu edhe një person familjar.

Duke pas parasysh që ajo është nënë e dy fëmijëve, fiziku i saj në këtë fotografi që ka postuar me djalin duken sikur të ishin vëlla e motër.

Ky imazh flet shumë, duke parë së sa shumë është rritur djali i saj dhe mjaft i pashëm, nuk ka dyshime që këngëtarja shumë shpejt do të bëhet vjehërr apo jo?

Sigurisht, edhe Afërdita e pret me padurim që ta martojë djalin e saj të hasretit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË