E zonja dhe e vyshme në çdo aspekt.

Këngëtarja e njohur Afërdita Demaku, është një ndër emrat më të dashur, e cila ndëgjohet në çdo anë, shkruan “Kosovarja”.

Përveç profesionit të saj, Afërdita shumë herë me postime të ndryshme dëshmon që është shumë e zonja edhe për punët e shtëpisë.

Në këtë moshë, ajo ka publikuar një imazh ku shihet duke shërbyer qaj sikur të ishtë një nuse e re.

E ëmbël, dhe me një buzëqeshje të veçantë lum për persona që shërbehen nga duart e Afërdites./ Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË