Vala

Afrona Dika që nga lidhja me këngëtarin e njohur, Blero është vazhdimisht në fokus të mediave rozë.

Çifti i njohur, janë prej vitesh në lidhje dhe jo të rralla janë dedikimet që ajo bënë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ishte Afrona ajo që në një video të publikuar në ‘Instagram’ ka treguar se është adhuruesja më e madhe e të dashurit të saj.

Teksa dëgjonte një nga hitet më të njohur të këngëtarit ‘Një moment’, Afrona ka treguar se është fansja më e flaktë e tij.

“Fansja e jote më e madhja, një moment” ka shkruar Afrona përkrah videos.

Ndryshe, çifti po planifikojnë të martohen gjatë këtij viti./Indeksonline/

Afrona Dika

Publiée par Albania Viral sur Jeudi 28 mars 2019

 

MUND TË JU PËLQEJNË