Bukuroshja Afrona Dika është duke kaluar disa ditë të mira pushimi me mikeshat e saj në Mykonos të Greqisës.

Ajo është duke bërë atje festën e beqarisë, disa muaj para se të kurorëzojë dashurinë e saj me martesë me këngëtarin Blero.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, Afrona shfaqet në bikini teksa pozon e rrethuar nga shoqet e saj.

Ndërkohë të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve të saj, të cilët e kanë komplimentuar për dukjen.

MUND TË JU PËLQEJNË