Afrona Dika u përgjigjet pyetjeve të fansave.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë nga çiftet më të përfolur në mediat rozë.

Bukuroshja u ka ofruar ndjekësve të saj në Instagram të bëjnë çfarëdo pyetje që dëshirojnë të dinë në lidhje me të.

Një nga pyetjet ishte se a ka ndonjë ndërhyrje kirurgjike në trupin e saj.

Afrona i ktheu një përgjigje të prerë ndjekësit ‘Jo’ duke hedhur poshtë të gjitha zërat për ndonjë operacion. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË