Afrona dhe vajza e Bleros, Tara duket të kenë raporte superiore ndërmejt veti.

Ato shumë shpesh shihen duke kaluar kohë së bashku, të cilat shumë herë relaksohen në vende të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.
Ato sa mund t’i shohim në rrjete sociale kënaqen së bashku.

Këtë ditë vikendi është Blero ai i cili publikoi një video në insta story Afronën dhe Tarën.

Tara

Publiée par Kosovarja Video sur Dimanche 25 août 2019

Kujtojmë, dyshja do të kurorëzojnë dashurinë me datën 21 shtator të këtij viti. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË