Sot është një ditë e veçantë për dyshen e njohur Bleron dhe Afrona Dikën, shkruan Kosovarja.

Është e fejuara e Bleros, Afrona ajo e cila feston ditëlindjen.

E natyrisht që në këtë ditë speciale nuk ka se si të mos jetë urimi i parë ai i Bleros.

Këngëtari ka përzgjedhur fjalët më të ëmbla dhe të bukur për ta uruar.

“Shpirti im ditelindjen, gruja ime dhe gjithcka e imja, urime ditelindjen personi me i mire qe njoh me zemren me te mire qe kam takuar ndonjehere.Jam personi me me fat qe kam per te kaluar jeten krahe teje. Me mungon shume. Deshira ime e vetme eshte te mos festojme me asnjhere te ndare. I love u to moon and back- ka shkruar Blero sipër imazhit në instagram.

Ndryshe, çifti i njohur në shtator pritet të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË