Kanë kaluar disa javë që nga dasma madhështore e këngëtarit të njohur Blero dhe modeles Afrona Dika.

Kjo dasmë kujtohet për madhështinë e saj që i impresionoi jo vetëm të ftuarit por edhe publikun e gjerë, shkruan “Kosovarja”.

Sigurisht që vëmedja më e madhe ishte tek çifti i cili shkëlqyen në atë mbrëmje. Fustanet e Afronës e bënin atë tëdukej si një princeshë përrallash.

E sot kur u bënë kaq jave nga kjo ditë e rëndësishme për ta, Afrona kujton disa detaje që e bën mbrëmjen e bukur.

Ajo përmes disa storieve në Instagram kujton dekorimet unike të dasmës dhe një fotografi të bukur me bashkëshortin./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË