Afrona dhe Blero po vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të përmendur në mediat rozë.

Dyshja njiher po ashtu edhe për anën profesinale , duke korrur suksese të njëpasnjëshme, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse të martuar, kohën e fundit shkak I angazhimeve ata janë detyruar të qëndrojnë larg njëri tjetrit.

E, sot është Afrona ajo e cila ka postuar një imazh nga këndi i shtëpisë.

Në hapësirën e pishinës ajo ka ndarë një pamje teksa shoqërohet me Bleron. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË