Bukuroshja shqiptare, e cila shkëlqeu si një princeshë në ditën e saj të martesë po shijon kohën më të bukur të jetës së saj.

Afrona Dika u martua me këngëtarin e njohur Blero, me të cilin ishin në lidhje dashurie për disa vite, shkruan “Kosovarja”.

Ata po shijojnë bashkë pushimet e tyre përrallore, të cilat publiku po ka mundësi ti shohë në rrjetet sociale që çifti po u servojnë.

Modelja e këndshme duket tejet e lumtur pranë bashkëshortit të saj, të cilit ia dha ‘zemrën’ dhe po ndanë jetën.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh ku duket tejet joshëse e pranë të cilit shkruan: “Jeto sikur të vdisje nesër. Mësoni sikur të jetoni përgjithmonë”./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË