Afrona është nusja më e rë në shoëbizin kosovar.

Ajo para disa ditëve ka kurorëzuar dashurinë me këngëtarin e njohur Bleron, shkruan “Kosovarja”.

Çifti për këtë ditë të rëndësishme kanë organizuar një dasëm madhështore me shumë persona të ftuar.

Pa dyshim, rëndësinë më të madhe ia kanë kushtuar dukjes fizike.

Veçmas Afrona është ajo që ka befasuar me modelet e vellove, po ashtu edhe rregullimin perfekt në fytyrë.

Edhe këto ditë ajo po vazhdon me postime të shumta, ku ndau një foto për ndjekësit me fustanin e saj të bardhë dhe të ngushtë.

E bukur, elegante dhe me linja perfekte, është Afrona e cila do ta shihni në vijim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË