Blero dhe Afrona kohëve të fundit janë në qendër e vëmendjes në lidhje me dasmën e tyre, ku dita ditë po zbulojnë detaje të reja, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe nga herat e tjera, sot ajo ngriti një dilemë interesante në Instgram, duke menduar rreth opsionit që të realizojë një duet me Bleron.

Një nga pyetjet që pranoi nga ndjekësit e saj, Afrona u shpreh e emocionuar dhe duke marr parasysh këtë opsion.

Dashuria të ndërlidhë në shumë gjëra, apo jo? Këtë po e dëshmon Afrona me përgjigjien e fundit, që edhe pse nuk ka të bëj me këndimin e preferon që të këndojë me burrin e saj.

Sigurisht, sikur të realizonin me të vërtetë një duet së bashku do të ishte një veprim superior nga dyshja e njohur.

Por, mbetet të shihet!

MUND TË JU PËLQEJNË