Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Blero është ndër femrat më të bukura shqiptare.

Modelja e këndshme Afrona Dika njihet për sharmin dhe elegancën që e shfaq në paraqitjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Afrona është në hap me modën dhe gjithmonë vjen me shumë stil. Ajo njihet edhe për ekstravagancën edhe për thjeshtësinë.

Në të dyja rastet duket bukur, megjithatë në përditshmëri për dallim nga femrat e tjera e preferon të dytën.

Me një selfie në veturë, Afrona edhe sot na tregoi se duket bukur edhe me një grim tepër të thjeshtë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË