Këngëtari i njohur Blero dhe modelja Afrona Dika sonte mbledhën në një vend artistë të shumtë të estradës, shkruan “Kosovarja”.

Madhështia e kësaj feste sigurisht që qendron edhe tek të ftuarit të cilët po shkëlqejnë me pamjet e tyre të veçanta.

Afrona po shkëlqen me paraqitjet e saj, e cila është rregulluar në mënyrë të thjeshtë, por prap shkëlqimi nuk mungon në fytyrën e saj.

Pak orë pas fillimit të mbrëmjes ajo u shfaq me vellon e dytë.

Një princeshë e madhe po duket ajo në këto imazhe. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË