Dyshja e njohur dhe shumë e pëlqyer Blero Muharremi e Afrona Dika, janë ndër çiftet më të përfolura në mediat rozë.

Ata po e shijojnë një lidhje tash e sa kohë, duke bërë edhe plane të mëdha për të ardhmen, shkruan “Kosovarja”.

Duket se sa më shumë që kjo datë afron, aq edhe më tepër bëhet emocionuese pritja për çiftin.

E meqë  Afrona po qëndron jashtë vendit, duke vazhduar karrieren e saj si modele, po e ndjenë mungesën e Bleros.

Ajo përmes një fotografie në Instagram ka treguar se sa e ka marr malli.

Ndryshe, Afrona zbuloi javë më parë se në Greqi do të kalojë festën e beqarisë me shoqet e saj, kurse Blero nuk ka bërë ndonjë plan në këtë drejtim./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË