Agnesa Vuthaj vazhdon të mbetetet një bukuri që vret, duke i lënë në hije hsumë fytyra të njohura.

Janë bërë vite që ka dorëzuar kurorën e Missit, por pas dorëzimit të saj, ende më shumë e ka përforcuar këtë epitet, shkruan Kosovarja.

Agnesa me shumë të drejtë mund të cilësohet si bukuri e rrallë, femër me elegancë dhe stil në vete.

Jo vetëm kaq, ish missi kosovar po vazhdon të shquhet si shembulli i shumë vajzave shqiptare dhe inspirim i pazëvendësueshëm për to.

Kjo po ndodhë jo vetëm për shkak të tërheqësisë së saj, por dhe për shkak të punës dhe aktiviteteve të saj të pandalshme.

Agnesa jo vetëm që punon dhe është e zonja në të gjitha sferat që e kemi parë duke vepruar, por edhe shijon jetën në maksimum.

Veçanërisht kur jemi në ditët e nxehta, bukuroshen shqiptare e shohim vetëm jashtë duke shijuar çdo gjë.

Këto ditë duket se kjo kohë e nxehtë nuk po i mjafton, dhe ka kujtuar paksa verën duke sjellë këtë imazh në bikini.

Sigurisht, që e bëri ende më nxehtë dhe ndezi të gjithë më pamjen e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË