Këngëtarja Shkurte Fejza ka tri vajza, Gresen, Besianen dhe Agnesen. Duket që këngëtarja e mirënjohur vajzat i ka si shoqe, pasi shihet shpesh nën shoqërinë e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ishte krijuar bindja që Shkurta del e kënaqet më shumë me Gresen, por në të vërtet, këtë përshtypje e ka krijuar bashkëpunimi mes të ëmës dhe të bijës. Por, jo. Shkurta del dhe kënaqet me secilën nga vajzat, që duken shumë bukur.

Madje, ajo e ka pikë të dobët të voglen, Agnesen. Kjo e fundit nuk e ka ndjekur rrugën e të ëmës, siç kanë bërë dy motrat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Agnesa ka dëshirë të ketë më diskrete, ndërkohë që i pëlqen fotografimi dhe ka qenë protagoniste në disa videoklipe të së ëmës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË