Si Ariana ashtu edhe Agnesa Vuthaj njihen për një elegancë të veçantë që kanë.

Jemi mësuar që gjithmonë t’I shohim në veshje të thjeshta dhe rrallë herë edhe në fustana glamuroz, këtë herë fytyrat e bukura shfaqen në veshje tradicionale, shkruan “Kosovarja”.

Të rregulluara në mënyrën më të mirë të mundshme dhe të veshura në dallam të arit, Agnesa e Ariana ua kalojnë të gjitha nuseve.

Pos kësaj, ajo që bën kuriozë të gjithë ndjekësit është mbishkrimi që ia ka vënë Agnesa fotos me Arianën dhe një mike tjetër.

“Kunatat”, është shkrimi që ka bërë ajo në fotografinë që nuk do fjalë.

Çfarë po ndodh mes tyre, mbetet të shihet në vazhdimësi! /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË