Dikur fitoi kurorën e Missit, dhe prezantoi vendin tonë në mënyrën më të mirë në shtetet e tjera.

Agnesa Vuthaj ende vazhdon të thirret më po të njëjtën nofkë, Miss që mbetet gjithmonë në mendjet tona, shkruan Kosovarja.

Bukuria dhe sharmi i saj nuk kanë humbur asnjëherë, vetëm sa iu janë shtuar dhe kanë zënë vend tek ajo.

Vit pas viti, Agnesa vetëm sa ka dëshmuar se i takon me shumë meritë të quhet më e bukura e shqiptarisë.

Aq besim dhe e sigurt është në natyralitetin e bukurisë saj, sa nuk e ka problem të prezantohet në ndonjë emision pa pikën e grimit.

Për ju që nuk e besoni, iu ftojmë ti ndiqni këto fotografi e ta kuptoni. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË