Bukuroshja pejane po vazhdon të befasoj me pozat magjike që po realizon vazhdimisht.

Agnesa Vuthaj mbetët ndër femrat më të bukura shqiptare qysh prej kur rrëbeu kurorën e miss Kosovës, shkruan “Kosovarja”.

Sharmi dhe pozitiviteti i saj e bëjnë akoma më të veçantë dhe të dashur ndër njerëz.

Aktiviteti i saj në rrjetet sociale është i madh, duke qenë se në vazhdimësi sjellë poza aktraktive për ndjekësit.

Së fundi ajo shfaqet joshës në fotografitë e realizuar pa ‘ngjyra’. Për këto imazhe bukuroshja është ngrirë në poza ku duket si kukullat ‘barbie’. E këndshme!/Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË