U bë e njohur që në vitin 2004 si Miss Albania dhe tani, Agnesa Vuthaj është tejet e përfolur në publik.

Gjithë këto vite ajo ka qenë pëherë e komentuar me paraqitjet e saj.

Tani ajo ka hapur një markë të vetën me veshmbathje për femra qe e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’.

Agnesa është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

E sot, ajo ka postuar një video ku tregon se ka shkuar tek frizeri për të ndryshuar stilin e flokëve mirëpo, ajo e ka publikuar veten në një gjendje jo shumë të mirë.

MUND TË JU PËLQEJNË