Po i mendove vajzat e suksesshme dhe të mbara nuk mundesh dot pa e përmendur edhe Agnesa Vuthaj.

Dikur cilësohej si një nga Misset më të bukura dhe më të ndjekura. Kurse, tani të jep përshtyjen e një vajze të suksesshme, blogeres më të kërkuar dhe fytyrës më të dashur, shkruan Kosovarja.

Në fakt, Agnesës i takojnë edhë shumë epitete të tjera, të cilat po u ndale ti mendosh nuk ke as ku ti shkruash, sepse vërtetë ka arritur shumë.

Tani, bukuroshja shqiptare po udhëheq jetën ashtu siç po dëshiron. Po e shijon në maksimum çdo moment të jetës së saj, duke iu ditur vlerën të mirave që i kanë ardhur në jetë.

Prandaj, jo e rastësishme është buzëqëshja e saj, disponimi, energjia dhe pozitiviteti, pasi nuk ka ditë që këto nuk i reflekton tek të tjerët, mbase edhe duke i motivuar për një mendim sa më pozitiv.

Por, jo çdo herë po ndodhë ta shohim kështu Agnesën, pasi së fundi erdhi me një humor tejet të papritur dhe dukej sikur zhytja e mendimeve i kishte shkuar shumë larg.

Ta ketë bërë dikush të ndjehet kështu, apo është duke planifikuar diçka rreth punës e bizneseve të sa… /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË