Jo më kot është zgjedhur Miss Kosova 2003.

Agnesa Vuthaj është bukuroshja nga Istogu e cila ka rrëmbyer çmime të shumta në konkurset e bukurisë, shkruan “Kosovarja”.

Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004 ishin vetëm dy çmimet e para që e bënë që Agnesa të njihet si mbretëreshë e bukurisë shqiptare.

 

Ajo ende vazhdon të ruaj butësisht bukurinë e saj, duke qenë imazh i shumë markave të njohura anë e mbanë botës.

Së fundi, Agnesa duke reklamuar për një koleksion fustanesh tregon hiret e saj që ngjason si të ishte një sirenë deti./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË