Ajkuna Ahmetaj njihet si frizerja shqiptare që ka arritur të bëjë famë gjithandej falë kualitetit në punën e saj profesionale.

Ajkuna, punon me pjesën më të madhe të estrades. Ajo, rregullon flokët e këngëtarëve më me nam, nisur nga Dafina Zeiqir, Genta, Tayna, Kida, Elvana Gjata, e shumë të tjera.

Ajkune Ahmetaj, është shqiptarja e sukseshme e linjës së lipstikëve, e para që solli në treg ngjyrën e flokëve dhe tashmë sapo ka lansuar linjën e shamponëve me emrin e saj.

Shampo “Ajkune Professional” vjen në disa linja, për riparimin e flokët, për shkëlqim dhe vitamina.

Shampo është prodhim gjerman dhe inovacion zvicëran.

Linja e personalizuar e shamponëve të Ajkunes, aktualisht gjendet vetëm në tregun zvicëran dhe ka shitje rekord. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË