Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e hershëm në Prishtinë.

Në këtë aksident janë të përfshira dy vetura dhe ka edhe persona të lënduar.

Sipas pamjeve të dërguara nga dëshmitarët shihet se në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë edhe njësiti policor të cilët janë marr me rastin.

Nuk dihet ende gjendja e të lënduarve.

MUND TË JU PËLQEJNË