Aksident i rënde ka ndodhur para pak minutash në Tetovë si pasojë një 18 vjeçar ka humbur jetën.

Jozrytarisht dy makina të tipit Audi dhe Renualt kanë bërë garë dhe te dyja makinat kanë humbur kontrollin duke përfunduar kështu në një park në lagjen 160 në Tetovë, ku janë përplasur me pemët.

Siç mëson Alsat, në aksidentin tragjik ka edhe persona tjerë të lënduar, mirëpo ende nuk dihet numri i saktë i personave që kanë pësuar nga aksidenti

Në vendngjarje kanë mbërritur ekipe të policisë, ndihmës së shpejtë dhe zjarrfikës.

MUND TË JU PËLQEJNË