Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në hyrje të komunës së Vushtrrisë.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një traktor, raporton Indeksonline.

Menjëherë pas aksidentit në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipi i Policisë së Kosovës përderisa nuk dihet për të lënduar.

Duhet shtuar se në një aksident të ndodhur pak më parë në magjistralen Gjakovë-Prishtinë, humbi jetën një 6 vjeçare.

MUND TË JU PËLQEJNË