Një aksident ka ndodhur në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës, ku si pasojë e goditjes nga vetura një këmbësor ka mbetur i lënduar.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.

“Rreth orës 21:00 në fshatin Vragoli ka ndodhur një aksident ku një këmbësor është goditur nga një veturë, vetura është larguar nga vendi i ngjarjes.

Krasniqi shtoi se i lënduari është dërguar për trajtim mjekësor dhe se policia është duke u marr me identifikimin e veturës dhe kapjen e vozitësit.

MUND TË JU PËLQEJNË