Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave te Xhamia e Llapit në Prishtinë, raporton “Kosovarja”.

Aksidenti ka ndodhur mes një veturë dhe motoçiklete, derisa ende nuk dihet për persona të lënduar.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin.

Revista “Kosovarja”, do t’iu mbajë të informuar me ngjarjen.

Më poshtë mund ti shihni disa fotografi nga aksidenti./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË