Numri i aksidenteve në vendin tonë sa po vjen e rritet çdo ditë.

Nuk kalon ditë kur nuk raportohet për aksidente, të lënduar apo edhe për të vdekur.

Në fshatin Klinë e Ulët dje ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tre veturave, dy civile dhe një zyrtare.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar pesë meshkuj dhe dy femra.

Policia bën të ditur se të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

MUND TË JU PËLQEJNË