Arta Elezaj po vazhdon të marr vëmendje me jetën luksoze që po bën.

Gardëroba e aksesorët firmato, shëtitjet dhe pushimet në vendet më të bukura të botës tanimë janë bërë përditshmëri për aktoren e njohur, shkruan “Kosovarja”.

Por jo vetëm, kaq. As dhuratat nuk po kanë fund për të.

Edhe pse Arta apo e njohur ndryshe si “Xhakarta” nuk është deklaruar për ndonjë lidhje dashurie, këto dhurata po flasin e dëshmojnë ndryshe.

Por ,a thua kush është ky xhentëlmen që po e mbulon aktoren ‘beqare’ me kaq shumë trëndafila?./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË