Aktorja e njohur turke e serialit “Nusja nga Stambolli”, Semra Dincer, ka disa ditë që po qëndron me vizitë në Kosovë.

Ajo po shoqërohet nga Arbnora Ademaj e edhe nga aktori shqiptar Vedat Bajrami me të cilët ka shkuar së fundmi për ta vizituar edhe Kompleksin memorial “Adem Jashari”.

E tani ajo e ka postuar një foto vetëm me Vedatin dhe pranë postimit ka thënë se e cilëson si një aktor të madh.

MUND TË JU PËLQEJNË