Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen janë një çift shumë i njohur për mediat turke dhe jo vetëm.

Vitin e kaluar, çifti bëri një dasmë madhështore dhe pritet që së shpejti ato të bëhen prindër për herë të parë.

Gjatë kësaj kohe të dy aktorët kanë folur për mediat turke se si po shkon shtatzënia dhe gjithashtu kanë zbuluar dhe datën e lindjes.

Fahriye pritet që të lind me 10 prill bëjnë të ditur mediat turke.

Dhe pse pak ditë e ndajnë nga lindja aktorja është shfaqur së bashku me bashkëshortin e saj Burak Ozccivit gjatë premierës së filmit të regjisorit të njohur turk Cem Yilmaz ku duket që shkëlqen nga shtatzënia.

MUND TË JU PËLQEJNË