Alban Skënderaj i ka kushtuar disa fjalë dashurie gruas.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ditë më parë nisën pushimet në një vend tropikal.

Çifti po shoqërohet nga vajza e tyre në këto pushime, ndërsa nuk i kanë kursyer imazhet për fansat.

Së fundi, Albani publikoi një foto, në të cilën shfaqet me Miriamin, ku shkruan “Perjetesia vlen me pak se nje dite me ty”.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Alban Skënderaj është “Drejt në zemër”, këngë kjo në bashkëpunim me 2Ton. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË