Vala

lbana Osmani është një nga prezantueset më të komentuara, por edhe më të pëlqyera shqiptare.

Jo vetëm në rrafshin profesional, por ajo ka treguar se është një femër mjaftë humane, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë nismën e saj humanitare “Ti je një lulediell” që bëri bujë dhe u përkrah nga secili shqiptar.

Albana jo vetëm përmes kësaj nisme, por edhe përmes mesazheve që jep në rrjete sociale.

Së fundmi prezantuesja ka postuar një fotografi, ku ja ka bashkangjitur një thënie motivuese: Mate suksesin tend dhe famen tende me numrin e njerezit te cileve ti ju sherben .

MUND TË JU PËLQEJNË