Ata janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptarë, Alban Skenderaj dhe Miriam Cani gëzojnë një lidhje të shëndoshë tash e shumë vite.

Të dy mirren me muzikë dhe janë mjaft të pëlqyer për llojin e muzikës që këndojnë.

Në paraqitjet e tyre publike së bashku janë gjithnjë të mirëpritur dhe fansat shprehin hapur simpatinë ndaj tyre.

Së fundi ata kanë publikuar një fotografi së bashku ku shihen të lumtur me mbishkrimin drejtuar fansave, “Mirmëngjesi”.

Kujtojmë që ata janë prindër të një vajze, dhe së fundmi në koncertin e mbajtur në Prishtinë kanë bërë të ditur se tani janë në pritje të fëmijës së dytë.

MUND TË JU PËLQEJNË