Albatrit Muçiqi po relaksohet pranë familjes.

Albatrit Muçiqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën u shfaq pranë më të dashurve të tij.

Këngëtari po relaksohej pranë prindërve dhe dy motrave, të cilët kanë lënë pas angazhimet tjera për të kaluar kohë në shoqëri të njëri-tjetrit.

Për ndryshe, Albatriti është aktiv me projekte të reja dhe mbrëmje muzikore gjatë kësaj periudhe. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË