Albatrit Muqiqi po ndjek profesionin e tij me shumë punë dhe përkushtim.

Këngëtari i njohur, është emër mjaft i lakuar në mediat rozë për profesionin që ka, po ashtu edhe rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Ai dhe gruaja e tij Egzona janë mjaft aktiv në rrjete sociale, ku nuk u kalon asnjë moment pa e ndarë me publikun.

Kësaj here, larg Egzonës, këngëtari publikon një imazh në prani të një vajze teksa kuptohet që shumë shpejt do të sjell ndonjë projekt të ri.

Edhe pse këtë veprim ia detyron profesioni që ka, si do të reagojë Egzona kur e sheh atë me një femër tjetër afër.

Ndryshe, dyshja janë një ndër çiftet më të dalluar. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË